Ампервольтметр на PIC16F676
Ампервольтметр на PIC16F676 виготовлявся для лабораторного блока живлення, тому він корпуса не має, але буде презентований в кінцевому проекті "Лабораторний блок живлення".

 

Опис.

Одночасне відображення і напруги і струму, частота оновлення показів ~ 9Гц. Передбачено застосування індикаторів як з СА, так і з СК. Крім того, можливе застосування як одного індикатора, так і двох. Причому, якщо застосовуються чотирьох розрядні, то крайній правий розряд відображає стилізовані одиниці виміру "V" або "A".

 

Якщо встановлені кнопки, то натискання кн "В" на лівому індикаторі відобразить поточний режим цього індикатора, "-U-" або "-I-". Подальше утримання змінить режим. Для виконання з одним 3х розрядним індикатором, ця функція допоможе згадати в якому режимі знаходиться пристрій, а для 2х індикаторного виконання, - поміняє місцями відображаються значення напруги і струму. У кожному разі, для напруги застосована функція гасіння незначних нулів, тобто, якщо напруга не перевищує значення 9,9В, то на індикаторі ми не побачимо перші нуля ("_Х.Х").

 

Кн "Н" дозволяє увійти в меню корекції зсуву струму. Це буває необхідно в разі, якщо для поліпшення лінійності показань струму, було застосовано зсув ОУ в лінійний відрізок. Т.ч., корекцією можна видалити "зайві" свідчення. Після короткочасного натискання кнопки на лівому індикаторі (якщо їх два), з'явиться повідомлення "ShI" (зміщення струму) і індикатор почне блимати. Поки він блимає, кнопками можна відкоригувати зсув. Через кілька секунд індикатор припинить блимати і дані запишуться в незалежну пам'ять. Заодно, в пам'яті збережеться режим відображення індикатора, який і буде з'являтися при наступному включенні.

 

Відображає напругу 0,0 ... 99,9В, струм 0 ... 99,9А (або 0,0 ... 9,99А, залежить від файлу прошивки і підстроювання ОС ОП).


 

Схема:

1

Плата в програмі Sprint Layout і прошивка тутМікроконтролер прошивався в програмі PicPgm за допомогою JDM програматора, описаного тут.

2

Витравлена, залужена і просвердлена плата:

3

4

Зібраний вольтамперметр:

5

Відео, яке демонструє роботу вольтамперметра в блоці живлення.Обновлен 31 дек 2016. Создан 20 фев 2015  Комментарии       
Всего 2, последний 2 года назад
batman191 30 дек 2016 ответить
Могу ли я иметь ссылку на печатной плате? Ссылка истек.
ba2h 31 дек 2016 ответить
Обновив, можна скачувати.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
www.reliablecounter.com
chicago mastering service