ПНЧ на транзисторах КТ801
Підсилювач збирався по схемі на транзисторах (на малюнку зображений тільки один канал, але підсилювач робився стерео):

1

Чутливість підсилювача по входу становить приблизно 0,25В, так що для його нормальної роботи на вході потрібно встановити ще один підсилювач НЧ, так званий «попередній підсилювач», який повинен посилювати сигнали до величини 0,25В.

 

Вихідна потужність підсилювача приблизно 2 Вт, коефіцієнт гармонік не більше 3%, на виході повинен бути гучномовець з опором котушки 5 ... 8 Ом.

 

Стабілізація режиму вихідного каскаду здійснюється за допомогою діода D1. Діод слід підбирати за критерієм отримання якомога менших спотворень при малому сигналі на вході. Можна пробувати діоди Д18, Д310 та інші.

 

Підсилювач може працювати і при більш низькій напрузі живлення. При напрузі живлення 9В і опорі гучномовця 8 Ом вихідна потужність складе приблизно 1 Вт, а при напрузі живлення 6В - приблизно 0.5 Вт

 

Налаштування здійснюється підбором резисторів R5 і R9 таким чином, щоб величина напруги на позитивному електроді конденсатора С3 дорівнювала половині напруги живлення. При цьому величина струму в режимі мовчання через транзистори T4 і T5 повинна бути в межах 2 ... 3 мА.

 

Плата в програмі Sprint Layout:

2

Витравлена плата:

3

Зібрана плата: (пізніше)

На початокОбновлен 14 авг 2016. Создан 21 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
www.reliablecounter.com
chicago mastering service